שירותי ניקיון למשרדים, ניקיון משרדים
ניקיון משרדים

טופס יצירת קשר

הסוף לחיפושים !!
             א.מ רינתי חברת הניקיון המושלמת.
חשוב שתשמעו אותנו...
השאירו פרטים לקבלת ייעוץ חינם
או התקשרו עכשיו
052-672-3134

חומרי ניקוי

חברת א.מ רינתי שירותי ניקיון מספקת שירותי ניקיון מתקדמים ונעזרת בחומרי ניקוי איכותיים ומאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה.
שירותי הניקיון שלנו כוללים בהצעת המחיר באופן מובנה גם את אספקת חומרי הניקוי וכך חוסכים המון זמן וטרחה מרובה במעקב אחרי ספירת מלאי של חומרי הניקוי, הזמנה ועמידה בקשר מול ספקים, וכן כסף רב בזכות המחירים המיוחדים שלנו כחברה לשירותי ניקיון.

שימו לב!

שימוש בחומרים לא ראויים או לא איכותיים עשוי לגרום לנזק מיידי או לנזק לטווח רחוק לציוד המשרדי, לריהוט המשרדי, מרצפות, פרקטים ושטיחים. 

אנו מקפידים על שימוש בחומרים אך ורק על פי הוראות היצרן ובכך מונעים שחיקה לא טבעית של ריהוט המשרד, המרצפות, הפרקט והשטיחים ומעכבים גם ככל האפשר את השחיקה הטבעית.

כדוגמא, להברקת הרהיטים אנו נעזרים אך ורק בחומרים מיועדים כגון סנו רהיט להברקת רהיטים. כמו כן אנו מקפידים על שמירה על רצפת הפרקט באמצעות מטלית לחה בלבד וחומר ניקוי מיוחדים לפרקטים.

בניגוד לדעה הרווחת, אנו נעזרים רק בחומרי ניקוי עדינים לרצפה מצד אחד אך העושים את פעולת ההברקה בצורה האופטימאלית. כך אנו שומרים על הברק הטבעי של המרצפות לאורך זמן ודואגים לניקיונם באופן שוטף.

ניקיון זה עסק עם אחריות!

בוודאי שמעתם בעבר על פגיעות של עובדי ניקיון עקב ערבוב חומרי ניקוי או שימוש בחומרי ניקוי במקום לא מאוורר. העובדים של א.מ רינתי שירותי ניקיון עוברים הכשרה מסודרת מאורגנת ומקבלים הדרכה ברורה על כללי המותר והאסור בשימוש בחומרי ניקוי על מנת למנוע ליקויי בטיחות חמורים ומיותרים. ההדרכה מתבצעת בעל פה ובכתב.