שירותי ניקיון למשרדים, ניקיון משרדים
ניקיון משרדים

טופס יצירת קשר

הסוף לחיפושים !!
             א.מ רינתי חברת הניקיון המושלמת.
חשוב שתשמעו אותנו...
השאירו פרטים לקבלת ייעוץ חינם
או התקשרו עכשיו
052-672-3134

השירותים שלנו

א.מ. רינתי שרותים אחזקה וניקיון מספקת בהצלחה מגוון שירותי ניקיון ואחזקה עבור משרדי הייטק, מוסדות, בתי ספר, מתנ"סים, מגדלי מגורים, חנויות ועוד... 

פירוט השירותים שלנו :

 יעוץ, תכנון והצעות מחיר

חברתנו מספקת יעוץ, תכנון ומתן הצעת מחיר עבור שרותי ניקיון שוטפים בהתאמה לכל עסק ובהתאמה לצרכי הלקוח ותקציבו וכל זאת ללא כל התחייבות מצד הלקוח. במשך השנים למדנו ברינתי שירותי ניקיון ואחזקה כי הלקוח לא תמיד מתכנן נכון כאשר הוא מזמין את שירותי הניקיון. לכן כחלק מהשירות המקצועי שלנו אנו מתכננים ביחד עם הלקוח ומייעצים לו בשטח מה צריך להיות כלול בשירותי הניקיון ואלו שירותים עליו להזמין, וכל זה חינם וללא כל התחייבות!

שירות ניקיון משרדים

שירותי ניקוי  משרדים גדולים וקטנים מסופקים על ידי רינתי שירותי ניקיון ומהווים את המומחיות העיקרית שלנו. חברות היי טק , משרדי רו"ח ועוד..לרשותכם צוות הנהלה מנוסה ובעל ידע טכנוני רב בניהול ניקיון משרדי וצוות מיומן המשלב גם את השירותים האחרים שלנו כגון, שירותי ניקוי שטחים, קרצוף ופוליש לרצפה, אספקת חומרי ניקוי, וציוד הגינה נלווה.

שירות ניקוי חלונות

יש ניקוי חלונות ויש ניקוי חלונות על ידי איש מקצוע שזאת המומחיות שלו. אם אתם בעלי חנות עם חלון ראווה, משרד עם חלונות רבים ואתם מעוניינים בשירות ניקוי חלונות מקצועי, איש מקצוע המומחה לניקוי חלונות יגיע אליכם ויספק לכם שירותי ניקוי חלונות ברמה הגבוה ביותר.

שירות ניקוי יסודי לאחר עבודות בנייה או שיפוץ

לאחר סיום של שיפוץ בבית או בניית דירה ובית חדש תהליך הניקוי יכול להיות מורכב מאוד. התקשרו אלינו עוד היום ונציג משלנו יגיע אליכם וישמח לתת לכם הצעת מחיר לניקוי לאחר השיפוץ או הבנייה. רינתי מחייבת הזמנה של איש שטח לפני ביצוע ההזמנה בפועל לפני הצעת המחיר בגלל ההבדלים הרבים שבין שיפוץ אחד לאחר.

קרצוף ופוליש לרצפה

חברתנו מספקת שירותי קרצוף ופוליש לרצפה כחלק ממערך כללי של ניקוי שוטף של משרדים או כשירות נפרד. חברתנו משתמשת אך ורק בחומרי ניקוי וציוד ניקוי מתקדם ביותר השומר על הברק הטבעי של הרצפות ועל ריחות נעימים הנשארים לאורך זמן.

שירות ניקוי שטיחים

חברתנו מספקת שירותי ניקוי שטיחים כחלק ממערך כללי של ניקוי שוטף של משרדים או כשירות נפרד. חברתנו משתמשת אך ורק בחומרי ניקוי שטיחים, שואבים ומקרצפים מתקדמים ביותר השומרים על סיבי השטחים ועל שלמותו ומותירים אותו נקי ויפה למראה.

אחזקה כללית

חברתנו דואגת לאספקת חומרי ניקוי, כלים חד פעמיים, נייר טואלט ונייר לניגוב ידיים לסוגיו ויתר מוצרי הגינה משלימים למשרדים חנויות, מוסדות ועוד.. שירות זה מסופק כחלק ממערך כללי של שירותי ניקיון שוטפים או כשירות נפרד.
נשמח לספק לכם את כל אחד מהשירותים שלנו במחירים הוגנים ובתנאי תשלום נוחים, באדיבות ומקצועיות.