שירותי ניקיון למשרדים, ניקיון משרדים
ניקיון משרדים

טופס יצירת קשר

הסוף לחיפושים !!
             א.מ רינתי חברת הניקיון המושלמת.
חשוב שתשמעו אותנו...
השאירו פרטים לקבלת ייעוץ חינם
או התקשרו עכשיו
052-672-3134

למה לבחור ברינתי שירותי ניקיון ואחזקה ?

מקצועיות

כשאתם בוחרים בחברת א.מ רינתי, אתם מקבלים שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר, עובדי ניקיון חרוצים שידאגו שלכם תהיה סביבה נעימה לשהות בה. באמצעות חומרי ניקיון בעלי עוצמה אך שומרים על ברק המרצפות והציוד הסניטרי, ומותירים לכם חלל ריחני ונקי.

אדיבות 

חברת א.מ רינתי תמיד כאן לשירותכם, לכל תקלה ומקרה דחוף וכן לפעילות שוטפת נעימה ומסבירת פנים, הן על ידי צוותי השטח שלנו והן על ידי ההנהלה. תמיד תמצאו אוזן קשת לביקורת או פרגון חיובי.
שמירה על זכויות העובדים
תעשיית הניקיון, פוגעת לעיתים בזכויות העובדים, ברינתי עושים הכל על מנת להעניק לעובדים שלנו את כל הזכויות המגיעות להם, פנסיה, חופשת מחלה, חופשות, שעות נוספות דמי הבראה כחוק ועוד... כך תוכלו להיות עם לב שקט כשהצוותים שלנו בשטח ולהרגיש שהם מקבלים יחס הולם ושווה לכל עובד על פי חוקי מדינת ישראל.

ניסיון

לרינתי שירותי ניקיון ואחזקה למעלה מעשור של שנות פעילות שטח. הידע שנצבר במשך השנים בפעילות מול גופים גדולים, רשתות  ומוסדות ציבוריים מקנים לנו יתרון משמעותי על פני המתחרים האחרים שלנו.
בזכות המקצוענות, כושר ההתמדה, ההגינות, היחס האישי ומדיניות המחירים ההוגנת והתחרותית אנו זוכים לנאמנות לקוחותנו לאורך שנים. א.מ. רינתי שרותים אחזקה וניקיון תשמח להעניק גם לכם שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר.