שירותי ניקיון למשרדים, ניקיון משרדים
ניקיון משרדים

טופס יצירת קשר

הסוף לחיפושים !!
             א.מ רינתי חברת הניקיון המושלמת.
חשוב שתשמעו אותנו...
השאירו פרטים לקבלת ייעוץ חינם
או התקשרו עכשיו
052-672-3134

אודותינו

לחברת א.מ. רינתי שירותים אחזקה וניקיון ניסיון של מעל 10 שנים במתן שרותי ניקיון ואחזקה שוטפים .
לחברת א.מ. רינתי רישיון קבלן שרות מס' 3101 מטעם משרד התמ"ת.
הרישיון ניתן רק לחברות מסודרות שהוכיחו עמידה בסטנדרט גבוה, שלבעליהן אין עבר פלילי, חברות שהעמידו ערבות בנקאית מתאימה להבטחת זכויות העובדים ומקיימות את זכויות העובדים במלואם כחוק.
שרותי הניקיון מוענקים לחב' הייטק, מוסדות, משרדים, בתי ספר, מתנ"סים, מגדלי מגורים מפעלים וחנויות.
 
שירות ניקיון מקצועי
תודעת השירות הגבוהה וזמן התגובה המהיר הינו מרכיב חשוב ומנחה אותנו לאורך כל הדרך כנותני שירותים .
שירותי הניקיון הניתנים על ידנו הינם ברמה הגבוהה ביותר, ומבוצעים עם הרבה יחס אישי וע”י כוח אדם איכותי ובהתאם לחוקי מדינת ישראל.
הננו מקפידים לעמוד בלוח זמנים ומבצעים פיקוח ובקרה מתמדת של הנהלת החברה תוך כדי שליטה מלאה על הנעשה אצל כל לקוח ע"י מנהלי עבודה ממונעים וזמינים בשטח .
 
צוות השטח שלנו
חברת א.מ. רינתי מודעת היטיב לכך שלאיכות כוח האדם אותו היא מעסיקה יש חשיבות מכרעת להצלחתה, ולכן צוותי העובדים שלנו וצוותי מיקור חוץ עוברים מיון קפדני, תדרוך, הכשרה והתאמה עוד טרם שיבוצם אצל הלקוח. כמו כן לאחר קבלת העובדים והתאמת התפקיד המתאים ביותר בעבורם, הם זוכים לפיקוח והכוונה במהלך עבודתם אצל הלקוח. חברת א.מ. רינתי הנה המעסיקה הישירה של עובדיה ולכן הלקוח פטור מכל יחסי עובד מעביד עם עובדי החברה.
חברת א.מ. רינתי ועובדיה מבוטחים בביטוח חבות מעבידים וצד ג' כנדרש.
 
יחס לצוותי השטח
אנו מתייחסים לעובדים שלנו כאל בני אדם בראש ובראשונה, ולכן אין אנו מפטרים עובדים כהרף עין, אלא מכשירים אותם לספק שירות מקצועי ומאפשרים להם לצבור וותק וניסיון.
 
ציוד טכני מתקדם
ברשות א.מ רינתי כל הציוד הטכני המקצועי הנדרש לבצוע מגוון עבודות הניקיון אצל לקוחותינו כגון: שואבי אבק, מכונות שטיפה, מכונות קרצוף והברקה. כל חומרי הניקוי בהם אנו משתמשים הינם איכותיים ומותאמים לצורך עבודת הניקיון השוטפת, אינם פוגעים באיכות ציוד הסניטרי, במרצפות או בשטיחים, משאירים ריחות נעים ומקנים אווירה נקייה ונעימה.
 
מחירים
תעריפי השירות של א.מ רינתי הינם ההוגנים ביותר, ומספקים תמורה הולמת להשקעה הכספית. תעריפי השירות והצעות מחיר ניתנות אישית בהתאם לפרמטרים רבים ועם מקסימום התחשבות בצרכי הלקוחות.
 
 
בזכות כושר ההתמדה, ההגינות, היחס האישי ומדיניות המחירים ההוגנת והתחרותית אנו זוכים לנאמנות לקוחותינו לאורך שנים.
 
אם גם אתם רוצים לקבל שירותי ניקיון ואחזקה רק מחברה מקצועית הדואגת לזכויות העובדים ושומרת חוק ובד בבד ליהנות משירות מקצועי ברמה גבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב, בעל אוזן קשבת לקבלת ביקורת, הארות והערות, התקשרו עכשיו ונשמח להעניק גם לגם שירות ברמה אחרת.